Betlehem-készítő verseny, eredményhirdetés

A zsűrinek most sem volt könnyű dolga, hiszen szebbnél szebb és ötletesebbnél ötletesebb pályaművek érkeztek a művelődési házunk által meghirdetett Betlehem-készítő versenyre. Nehezen, de végül megszületett a végeredmény. Összességében minden elkészített betlehem elképesztően kreatív alkotás és lenyűgöző a különböző anyagok alkalmazása. Ezúton szeretnénk megköszönni Bajnai István kanonok úrnak, hogy segítségünkre volt a pályaművek értékelésében.

Gyermek kategória:
I. helyezett – Mikes Kelemen Katolikus Gimnázium és Technikum, Általános Iskola és Óvoda 3. a osztálya
II. helyezett – Moza-Venter Ákos Patrik (Mikes Kelemen Katolikus Gimnázium és Technikum, Általános Iskola és Óvoda, 2. a osztály)
III. helyezett – Battonyai Két Tanítási Nyelvű Szerb Általános Iskola és Óvoda 2. osztálya
Felnőtt kategória:
I. helyezett – Szűcs Tünde
II. helyezett – Szabadai Györgyi
Családi kategória:
I. helyezett – Szabó család (Szabó Márk, Joó Kitti, Szabó Ferenc)
II. helyezett – Kerekes család ( Kerekes Noel, Vincze Viktória, Kerekes Attila)
III. helyezett – Rádai család (Rádai Zente és Teó, Cselovszki Boglárka, Rádai Imre)

A nyeremények és az emléklapok átvehetőek 2020. december 17-22-ig a Művelődési Házban, munkaidőben.
Köszönjük, hogy részt vettetek versenyünkben! Gratulálunk, és mindenkinek békés, boldog karácsonyt kívánunk!

Videó: