GYEREKNAP Battonyán!

2021. május 30-án egy fergeteges délután várt kis és nagy gyermekre egyaránt a battonyai Gyereknapon.
A Főtéren és a parkban minden lurkó megtalálhatta a neki tetsző programot. A Csiga Duó koncertjét lelkesen hallgatta a kis közönség, amelyet követően az Angels Style Dance táncbemutatóját tekinthették meg a jelenlévők. A Ghost’s MC Hungary Prospect Chapter (ICON Motoros Egyesület, Battonya) és a Brotherhood motoros csapat jóvoltából szebbnél-szebb motorokat láthattak a gyerekek, a Városi Önkéntes Tűzoltó Egyesület tűzoltó kocsijára pedig minden kis érdeklődő felülhetett. A rendezvényünket a Kacagó Bábszínház fantasztikus előadása zárta. A jelenlévőket csokinyalóka, szörp, zsákbamacska és ásványvíz várta, valamint a meghirdetett pontgyűjtő játék jutalmaként ingyen vattacukrot, vagy kürtős kalácsot kapott minden feladatot teljesítő gyermek. A sok-sok meglepetés mellett csillámtetkó, népi játszóház, kreatív foglalkozás, trambulin, lufihajtogatás színesítette programunkat. Az időjárás nem kedvezett rendezvényünknek, de közönségünk – akik nem csak Battonyáról, hanem a környező településekről is érkeztek – kitartott egész délután a rossz idő dacára is. Az újratervezések, a helyszínmódosítás, a zord időjárás és a technikai problémák ellenére is egy olyan program valósulhatott meg összefogással, amelyben minden gyermek és felnőtt örömét lelte!
Köszönjük a táncbemutatót az Angels Style Dance csoportnak, az ajándék kürtöskalácsot és vattacukrot Battonya Város Önkormányzatának, a csokinyalóka felajánlását az Édeskrém Cukrászdának, a fagylalt felajánlást Zámbori Istvánnak, a tűzoltó bemutatót a Városi Önkéntes Tűzoltó Egyesületnek, a motoros bemutatót a Ghost’s MC Hungary (ICON Motoros Egyesület, Battonya) motorosainak és a Brotherhood ifjú motoros csapatának. Köszönet a megvalósításban nyújtott segítségért a Battonyai Városi Könyvtárnak, a Számíthatsz Ránk Egyesületnek, a Városellátó Szervezetnek, Simon Sándornak, Tornyai Zoltánnak és csapatának, önkénteseinknek; továbbá köszönet a trambulinok biztosításáért a Battonyai Általános Iskolás Gyermekekért Alapítványnak, és a rendezvény helyszínének biztosításáért a Battonyai Polgárőr Egyesületnek.

PROGRAMOK:
14:00 órától Csiga duó koncert