Mezei Mária-Hoztam valamit a hegyekből

A Művelődési Ház szeretettel vár minden kedves érdeklődőt Tóth Auguszta Jászai Mari-díjas magyar színművésznő, érdemes művész önálló estjére!

“Azt mondják, egy ember addig él, amíg emlékeznek rá. Vajon Mezei Máriára hányan emlékeznek napjainkban? És hogyan? A „kecskeméti, franciás Mezeire”, aki remekül játszott kokottokat…, aki színésznő akart lenni, és az lett. Díva, Vörös Démon, Femme fatale! Vajon igazán ezt akarta és így? Valójában milyen ember volt? Hogyan élte mindennapjait? Kit és hogyan szeretett? Boldog volt-e, mint nő, mint ember, mint művész? Eleget tett-e a maga elé kitűzött, vállalt feladatának: szeretetben, szeretettel élni? Tóth Auguszta Hoztam valamit a hegyekből című önálló estjén ezekre a kérdésekre keresi a választ.”

Az előadás időpontja: 2021. június 16., 18.00
Helyszín: Művelődési Ház
A belépés ingyenes!
Az előadáson csak védettségi igazolvánnyal rendelkező nagykorú személyek, és az általuk kísért kiskorú személyek vehetnek részt!

Az előadás támogatója az Emberi Erőforrások Minisztériuma.