Pipacs csoport látogatása

“Sok apró dolog van, amivel kitágíthatjuk egy gyerek világát. A könyvek szeretete a legjobb mind közül.” (Jacqueline Kennedy)

A mai napon a Mikes Kelemen Katolikus Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda, Fő utcai Zöld óvodájának Pipacs csoportja látogatott el hozzánk.

A foglalkozás során a gyerekek megismerkedtek a minikönyvtárunkkal, a könyvtári renddel. Nagy érdeklődéssel figyelték a nekik ajánlott könyveket, hatalmas tetszést arattak a „zenélő” és a „zseblámpás” könyvek. Ezt követően mesekönyveket nézegettek, minden gyermek választhatott egyet, melyet a Pipacs csoport beiratkozása után magukkal vihettek az óvodába.

A könyvek kiválasztása után ellátogattunk Meseországba, ahol papírszínház formájában a Vízcsepp című mesét hallgathatták meg. A gyermekeknek nagyon tetszett a kis vízcsepp kalandos napja.

Köszönjük a Zöld óvoda óvodapedagógusainak, hogy ellátogattak hozzánk.

Várunk benneteket sok szeretettel legközelebb is!