Író-olvasó találkozó Kiss Ottóval

2024. március 12-én a Battonya Város Könyvtáráért Alapítvány jóvoltából településünk mindhárom oktatási intézményének 2. osztályos tanulói egy író-olvasó találkozón vehettek részt  a könyvtárban, ahol megismerkedhettek a battonyai születésű Kiss Ottóval és könyveivel.

Először az író a legújabb kötetéből, a Macibocs óvodába megy című könyvből mesélt el a gyermekeknek két rövid kis történetet. Ezt követően A piros tengeralattjáró című könyvből hallhatták Luca és Dominik kalandos utazásait.

A felolvasást követően a gyerekek kérdéseket tehettek fel az írónak. Megtudhatták, hogy miért épp az írást választotta, hogy mennyi ideig tart, mire egy könyv az olvasó kezébe kerül, és hogyan zajlik a könyvkiadás folyamata, a beszélgetés jó hangulatban telt.

Köszönjük a lehetőséget az alapítványnak, és köszönjük Kiss Ottónak, hogy ismét ellátogatott hozzánk.