Közösségi tervezés tréning

“Az embereket három csoportra lehet osztani: azokra, akik elmozdíthatatlanok, azokra, akik mozgathatóak, és azokra, akik mozognak.” Benjamin Franklin

A TOP 5.3.1-16-BS1-2017-0003 „Együtt a közösségért! – helyi identitás és kohézió erősítése” projekt keretében egy 30 órás tréning valósult meg a művelődési házban, Pocsajiné Fábián Magdolna és Zsótér Mária közösségfejlesztő szakemberek vezetésével. A képzésen közösségi tervezéssel, közösségfejlesztéssel, azok technikáival és módszertanával ismerkedtek meg a résztvevők. Feltérképeztük településünk gazdasági, kulturális erőforrásait, környezeti adottságait és a helyi társadalom állapotát. A tréningen résztvevők aktívan vettek részt a 3 nap érdekes és sok új információt adó feladataiban és olyan ismeretanyagot kaptak, amelyet a képzés után is hasznosítani tudnak közösségünk érdekében! Az elkezdett munka hamarosan folytatódik!