Látogatóban a Biztos Kezdet Gyerekházban

Az Országos Könyvtári Napok keretében idén is ellátogattunk a Biztos Kezdet Gyerekházba. A könyvtárból „házhoz vitt”, kisgyermekeknek szóló könyvekkel ismerkedhettek a jelenlévők. Hatalmas sikere volt a „zenélő” és „zseblámpás” könyveknek a kicsik körében. Nagy örömmel és érdeklődéssel forgatták kis kezeikben a könyveket a gyermekek. Papírszínházzal kedveskedtünk a Gyerekház látogatói számára, melynek keretében az Egy pöttyös nap című mese hangzott el.

A papírszínház után új beiratkozóval gyarapodott olvasóink száma, szeretettel köszöntjük legifjabb olvasónkat. 😊 Ahogy az óvodásoknak, úgy a Gyerekház gyermekeinek is készültünk egy kis meglepetéssel, melyet örömmel fogadtak a kicsik és szüleik. Köszönjük a Biztos Kezdet Gyerekház munkatársainak, hogy megvalósulhatott a kihelyezett babaolvasó foglalkozás és bízunk benne, hogy eseményünk elérte a célját, vagyis népszerűsítette könyvtárunkat és ráirányította az anyukák figyelmét a mesék fontosságára.

Hamarosan újra találkozunk!